Hakkımızda

Cihangir Kebap Kaburga Kimdir?

çizgi

Cihangir Kebap Kaburga kurucusu Cihangir Usta aslen Siirt'li olup 1986 yılında Manisa'da dünyaya gelmiştir. 1995 yılında Amcasının yanında Adana'da kebapçı olarak çalışmaya başlayan Cihangir Korkmaz 19 yıl tam zamanlı olarak çalışmıştır. 2013 yılında kendi işletmesini açarak sektöre yeni kazanımlar getirmiş, azimli ve etkin çalışmalarla Cihangir Kebap Kaburga işletmesini çalıştırmaya devam etmektedir. Çift Taraflı Kebap ile Adana lezzetlerine yeni bir tat daha getiren Cihangir Kebap özel soslu yemekleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Standart Adana kebap lezzetlerinin dışında kendisine has kebap çeşitleri olan Cihangir Kebap Kaburga özel olarak yetiştirilen 2 yaşını geçmemiş hayvanların etini kullanmaktadır. Koyun cinsleri olarak Van beyazı, Siirt hirisi, sarıbaş tercih edilmektedir. Yaylım hayvanlarının dağlarda kırlarda otlaması sonucunda kekik çiçek ve yüzlerce çeşit ot ile beslenen hayvanların etleri daha lezzetli olmaktadır. Bu özel lezzetleri tatmanız için etini aldığımız hayvanlar özenle seçilmektedir.

cihanigr kebap kimdir
cihangir kebap Cihangir
cihangir kebap çiğköfte

Sıcak ve Samimi Bir Atmosfer
Özel Sunum Seçenekleri

Çizgi

Gıda sektörü çok hassas bir sektördür. Etin en iyisini kullanmak zorunda olduğunuz gibi dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Cihangir Kebap Kaburga olarak etlerimizin kesiminde muhafazasına kadar uygun ortamlar yaratıp özenle hazırlayarak konuklarımıza hijyen kuralların dikkat edildiği nezih bir mekanda sunmaktayız.

Herkes tarafından bilinen mekanımızda sıcak sohbet, lezzetli yemekler, özel yemek sunumları, 24 çeşit tatlı sunumu ve özellikle tercih edilmiş içeceklerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.