Adana'nın En İyi Kebapçısı Kim?

  • AnaSayfa
  • Adana'nın En İyi Kebapçısı Kim?

Adana'nın En İyi Kebapçısı Kim?

Adana’nın en iyi kebapçısı kim? sorusuna cevap arıyorsanız, çok özel sunumları ve lezzetleriyle sizden tam not alacak Cihangir Kebap Kaburga ilk adresiniz olmalı! Adana, Türkiye'nin en ünlü kebap çeşitlerinden biri olan Adana kebabının doğduğu şehir olarak bilinir. Adana'da birçok ünlü ve lezzetli kebapçı bulunmaktadır. Cihangir Kebap Kaburga olarak Adananın en iyi kebapçı, en iyi sunum yapan kebapçısı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Türk mutfağının baş aktörlerinden biri olan kebabı hakkıyla yapan ve her ürününde kusursuz kalitesinden ödün vermeyen Cihangir, farklı tatları aynı çatı altında bir araya getiriyor. Deneyimli, özverili, işini daima ilk günkü tutku ve heyecanla yapan ustalarımız gücünü; Adana sevgisinden, sofralarımızın baş tâcı kebabın köklü tarihinden ve ilk öncelik kabul ettiği müşteri memnuniyetinden alıyor. Adana’nın en iyi kebapçısı kim? Adananın en iyi kebap salonu nerede? Adanada en iyi kebapçı nerede?

Adana'nın En İyi Kebapçısı Kim?

En İyi Adana Kebapçı: Cihangir Kebap Kaburga Salonu

Bugün Adana'nın en çok tercih edilen kebap mekânlarından biri olarak Cihangir'in tarihi 1995 yılına uzanıyor. Lezzet yolculuğunda kariyer basamaklarını tırmanmaya bundan yaklaşık 30 yıl önce başlayan ustamızın kendi işletmesini açması ise 2013 yılına denk geliyor.
10 yıldır değişmeyen kalitesiyle müşteri portföyünü her geçen gün biraz daha genişleten işletmemiz, lezzette çıtayı adım adım yükseltiyor.
Malzemeleri değişik olmasına rağmen tüm kebapları ortak noktada buluşturan bir şey var: İştah kabartan görüntüsü, damaklarda iz bırakan tadı…

Neden Cihangir Kebap?

Çünkü Cihangir, kebap yapmanın bir sanat olduğunu biliyor. Bu sanatı maharetli elleriyle tüm inceliklerine dikkat ederek yerine getiren Cihangir Kebap, âdeta ilmek ilmek lezzet işliyor.
Tabii ki bunu yaparken hijyen kurallarını da gözardı etmiyor. Müşterilerinin sağlığına karşı büyük hassasiyet sahibi olan Cihangir Kebap; işletmesinin ve ürünlerinin temizliği, gıdaların tazeliği ve kalitesi, etlerin doğru koşullarda saklanması gibi hususlara oldukça ihtimam gösteriyor.
Adana’nın en iyi kebapçısı kim? diye merak edenlere Adana’nın şânına yaraşır lezzetleriyle çözüm sunan Cihangir Kebap, sahip olduğu şu ayrıcalıklarla ön plana çıkıyor:

• Zengin Çeşitlilik:

Repertuvarını son derece geniş tutan Cihangir Kebap, her damak zevkine hitap etmeyi başarıyor. Izgaralar, kebaplar ve ara sıcaklar menümüzü süslerken; enfes mezeler, çeşit çeşit salatalar, dürümler, hepsi birbirinden nefis tatlılar da unutulmuyor.

• Kaliteli Ürün:

Her ürününde üst düzey kalite standartlarını gözeten işletmemiz, lezzete ve hijyene aynı derecede önem veriyor. Tadıyla olduğu kadar yüksek besin değerine sahip şifalı içeriğiyle de beğeni toplayan yemeklerimiz herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor.

• Avantajlı Fiyat:

Uygun fiyata en iyi hizmeti sunma gayesiyle faaliyet gösteren işletmemizde ekonomik menüler, hiçbir lezzet avcısının hayır diyemeyeceği cazip teklifler sizi bekliyor!

• Yılların Tecrübesi:

Kebapçılık sektörünün dününü ve bugününü çok iyi bilen Cihangir Kebap, her ikisini en doğru şekilde sentezleyerek yarın da adından söz ettirmeyi hedefliyor. Her kebabın farklı bir usûlü, başka başka püf noktaları olduğunu göz önünde bulundurarak hareket eden ustalarımız malzemeleri –deyim yerindeyse- bir ressamın boyasını, bir şâirin kalemini kullandığı gibi ustalıkla kullanıyor.
Bunun sonucunda her biri apayrı bir lezzet şâheseri olan, tadına doyulmaz ürünler ortaya çıkıyor.

• Samimiyet ve Nezaket:

Adana insanının sıcakkanlılığı, nahifliği ve iyi kalpliliğinden nasibini fazlasıyla almış olan güler yüzlü, kibar ve saygılı çalışanlarımız her müşteriyi velînîmet olarak kabul ediyor. Mekânımızın tüm misafirlerini Cihangir Kebap ailesinin bir parçası olarak gören ustalarımız ve diğer personellerimiz, bu yüzden hiçbirini kaybetmek istemiyor ve onların sadakatini kazanmak için canla-başla çalışıyor.
Buram buram memleket ve lezzet kokan Adana kebabı, farklı yörelerimizden Adana mutfağına intikal etmiş onlarca tat Cihangir Kebap’ta en güzel hâliyle vücut buluyor.
Siz de Adana’nın en iyi kebapçısı kim? diye daha fazla düşünmeyin! Hemen Cihangir Kebap Kaburga’ya gelin veya oturduğunuz yerden saniyeler içinde sipariş verin; tüm bu ayrıcalıkları deneyimleyerek farkı hissedin!